Pigment control solution

Krem dodający blasku o działaniu depigmantującym.

Przebarwienia i plamy na skórze są oznaką nieprawidłowości w funkcjonowaniu komórek. Lista czynników wpływających na powstawanie przebarwień jest długa, a dojście do rozwiązania problemu zawiłe i wymaga wnikliwej diagnozy. Przyczyn można upatrywać w chorobach (np. choroby wątroby), zaburzeniach hormonalnych, nieodpowiednim odżywieniu tkanek, nadmiernej ekspozycji na słońcu, przyjmowanych lekach.

Pigment control solution

Krem z linii pigment control solution przeznaczony jest do skóry dojrzałej, wymagającej głębokiej regeneracji, odżywienia, wyraźnego odmłodzenia i przywrócenia młodzieńczych rysów twarz.

Wykazuje silne działanie depigmentujące hamując enzym tyrozynazy, który jest odpowiedzialny za produkcję melaniny oraz przeciwdziała tworzeniu się nowych przebarwień. Opatentowana formuła pTeroWhite wygładza teksturę skóry i wyrównuje koloryt. Skóra odzyskuje zdrowy blask i młodzieńczy wygląd.

Substancje aktywne zawarte w produkcie zapewniają bogate odżywienie komórek i wpływają na poprawę jej jędrności i gęstości.

Źródło mocy produktu

pTeroWhite standaryzowany ekstrakt z suszonego drewna (Indian Kino) to 90% pterostilbenu, substancji bardziej stabilnej niż resweratrol. Pretostilben wykazuje silne działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, co wpływa na wydłużenie życia komórek. Działa silnie depigmentująco.

Zielona herbata ze względu na zawartość polifenoli wykazuje silne działanie przeciwrodnikowe i hamuje stres oksydacyjny spowalniając starzenie skóry. Działa przeciwzapalnie, koi i regeneruje skórę, normalizuje pracę gruczołów łojowych.

Lukrecja hamuje hiperpigmentację blokując enzym tyrozynazy, odpowiedzialny za powstawanie melaniny. Rozjaśnia istniejące przebarwienia i zapobiega tworzeniu się nowych plam.

Olej z awokado Persea Gratissima Oil Avocado ma zdolności przenikania w głębokie warstwy skóry pozostawiając ją wyjątkowo miękką i odżywioną. Stymuluje powstawanie kolagenu i regeneruje tkankę łączną, dzięki czemu skóra odzyskuje utraconą jędrność i gładkość.

Witamina A w postaci proretinolu odmładza skórę, rozjaśnia i ujędrnia. Przez pierwsze tygodnie stosowania działa tylko na naskórek poprawiając jego koloryt i wygładzając teksturę. Przy dłuższym stosowaniu zaczyna działać w skórze właściwej. Poprawia jej gęstość i jędrność, wzmacnia włókna kolagenowe wpływając na poprawę sprężystości.

Copyright © 2024 Flerage. All Rights Reserved